GenelGündemManşetAK Parti Milletvekili Bayram Özçelik;”HİZMETLERİMİZE HIZLA DEVAM EDECEĞİZ”

1 ay ago

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, TBMM’den düzenlenen video konferans aracılığı ile Belediye Başkanları ile durum değerlendirmesinde bulundu.

“BELEDİYE BAŞKANLARIMIZIN ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİK, TALEPLERİNİ ANINDA İLETTİK”
Belediyelerimiz Covid19 la mücadele de yapmış oldukları çalışmaları ve projeleri ile ilgili değerlendirmeler yaptıklarını belirten AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ ‪Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Biz Bize Yeteriz Türkiyem diyerek başlattığı kampanya ve kendisinin talimatları doğrultusunda AK Belediyelerimizin koronavirüs tedbirleri kapsamındaki çalışmalarını istişare ettik. Burdur’lu hemşehrilerimizin tedbirlere uyarak, yetkililere evlerinde kalarak destek verdikçe aşamayacağımız salgın yoktur. Hemşerilerimize de duyarlılıkları için teşekkür ediyoruz. Burdur’umuzda Belediyelerimizin Bakanlıklarımızda Genel Müdürlüklerimizde bulunan talepleri ile ilgili Genel Müdürlerimizi ve Bölge Müdürlerimizi arayarak doğrudan görüşmeler gerçekleştirdik. İnşaallah bu süreci hep birlikte atlayacağız. Bizler; sizler için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Hayatı normale dönüştürebilmek için devlet-millet el ele dayanışmamız devam edecektir. Burdur’umuz içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu süreçte yapılan mücadele çalışmalarında emeği geçen herkese teşekkür ederim.”dedi.
Burdur Milletvekili Bayram Özçelik’in TBMM’den düzenlediği video konferansa Altınyayla Belediye Başkanı Ahmet Serttaş, Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu ve Kemer Belediye Başkanı İsmail Özay katıldı.

Kodlama : SadeMedia Interactive