DOLAR 19,0165 -0.01%
EURO 20,4033 0.63%
ALTIN 1.204,89-0,93
BITCOIN 5355382,54%
Burdur
11°

AZ BULUTLU

19:22

AKŞAM'A KALAN SÜRE

AK PARTİ HEYETİ KEMER İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

AK PARTİ HEYETİ KEMER İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

ABONE OL
25 Mayıs 2021 15:42
AK PARTİ HEYETİ KEMER İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık ve AK Parti Burdur İl Başkan Yardımcıları Burdur’un Kemer İlçesi’ne ziyarette bulundular.

Kemer Belediye Başkanı Ömer Aktürk ile bir araya gelen heyete, AK Parti Kemer İlçe Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Aktürk, Kemer Belediye ve İl Genel Meclis Üyesi Erol İlden eşlik etti.

Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık, Belediye Başkanı Ömer Aktürk, İlçe Başkanı Mustafa Aktürk ve Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri ile bir araya geldiği toplantıda Kemer’e yapılacak yatırımlar hakkında değerlendirme yapıldı.

“KEMER İLÇEMİZ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Toplantı sonrası açıklamada bulunan Milletvekili Bayram Özçelik, ” Kemer’imizin sorun ve ihtiyaçlarının konuştuk. İleriye dönük yatırımlarımızı değerlendirdiğimiz bu tür toplantıları önemsiyorum. Biz Burdur’a ve ilçelerimize nasıl daha fazla hizmet ederizin gayreti içerisindeyiz. Kemer İlçemizde göreve başlayan Belediye Başkanımız Ömer Aktürk ve teşkilatımız ile Bakanlıkta ki taleplerimize ve yeni yatırımlarla ilgili değerlendirmeler gerçekleştirdik. Çevre ve Şehircilik Bakanımızın Burdur İlimiz ziyaretinde Bakanımıza İlçemize yapılacak TOKİ Konutları için tekrardan talebimizi ilettik. Bakanlığımızın 2. 100.000 Sosyal Konut açıklamasında Kemer’imize de konut müjdesi vereceğiz. Yine Çevre ve Şehircilik Bakanımız İlçemize 400 Bin TL Hibe Destek ve 50 Konteynır verilmesi talimatı verdi. Kemer İlçemize yeni Sağlık Merkezi Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Merkezi Yapımı Sağlık Bakanlığımızca yatırım programına alınması sağlanmıştır. Kemer ilçemizin eskimiş olan içme suyu şebeke hattının İLBANK Sukap kapsamında Yapılması için Genel Müdürümüz ile görüşmeler gerçekleştirdik. Kemer Belediyemizce yaylaya yapılacak yeni evler içinde ödenek çalışmalarımız olacak.Burdur ve Türkiye ortak paydamızdır. Her birimizin üstümüze düşeni yapması durumunda eminim ki bu sorunlar asgariye düşecektir. Dolayısıyla her birimiz hakkıyla vazifemizi icra edersek bu şehre çok daha fazlasını veririz. Bu toplantılarda aldığımız notları Ankara nezdinde takibini yapıyoruz. Sonuçta kaynakların geldiği yer Ankara’dır. İlimizden de sağlam projeler hayata geçirildiği sürece inşallah daha ciddi bir performans sağlamış oluruz” ifadelerini kullandı.

“KEMER’İMİZE YENİ PROJELER KAZANDIRMAK İÇİN ÇALIŞAMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ”

Başkan Volkan Mengi toplantıya dair yaptığı açıklamada, “Kemer’imizin ihtiyaçlarını ve bu ihtiyaçları nasıl çözeceğimize dair yapmış olduğumuz toplantı oldukça verimli geçti. İlçemiz için geleceğe dair yatırımlarımızı değerlendirerek planlama yaptık. Milletvekillerimiz ile birlikte yatırımları hayata geçirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Belediyemizle, teşkilatımızla bir bütün olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

“KEMER’İN KÖYLERİNDE HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Toplantı sonrası açıklama yapan Başkan Murat Akbıyık ise, ” Kemer’imizin köylerine hizmetlerimiz devam edecek. Kemer İl Genel Meclisi Üyelerimizle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Muhtarlarımızla istişare ederek, Köylerimizde öncelikli taleplere göre yatırımlarımızı planlıyoruz. Biz köylerimizle birlikte güzeliz. Yatırımlarımız devam edecek.” sözlerini kullandı.

“KEMER’İMİZE YENİ YATIRIMLAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ” 

Göreve başladığı günden itibaren Kemer İlçesi için yapılması planlanan yatırımlar için çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Kemer Belediye Başkanı Ömer Aktürk “ Göreve başladığım günden itibaren Milletvekillerimizle, İl Başkanımla, İlçe Başkanım ve Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte istişare ederek, Kemer’imize neler yapabiliriz ve devam eden projelerimiz neler bunlarla ilgili çalışmalar gerçekleştirdik. Ankara ziyareti gerçekleştirerek Milletvekillerimizi, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımızı ziyarette bulunduk. Yine grup toplantımız sonrasında Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’la görüşecek desteklerini talep ettik. Milletvekilimiz Bayram Özçelik’e, İl Başkanımız Volkan Mengi’ye, İl Genel Meclisi Başkanımız Murat Akbıyık ve teşkilatımıza ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ve Teşkilatımızla daha güzel bir Kemer için çalışmalarımız devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP