Burdur’da AK Parti Burdur İl Başkanlığı seçim işleri toplantısı yaptı.

Toplantı AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Akdeniz Bölge Başkanı, Konya Milletvekili Gülay Samancı başkanlığında yapılırken toplantıya AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Burdur Milletvekili Yasin Uğur, AK Parti Burdur İl Seçim İşleri Başkanı Av.Mehmet Çavdar ve komisyon üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları katıldı.

Toplantıda Konya Milletvekili Samancı, Burdur’da 2023 seçimlerine giderken yapılacak hazırlıkları, sandık yönetimlerinin güncellenmesi konusunda bilgilendirmeler yaparak, ilçelerde yapılması gerekenleri belirtti. Samancı, Cumhuriyetin 100. yılında yapılacak 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile zafere ulaşmak için büyük gayretle sandık odaklı çalışmaların tüm hızıyla yapılacağının altını çizdi.

Toplantısı sonrası açıklamada bulunan İl Başkanı Mengi; ”Seçim sandıkta kazanılır ilkesiyle çalışmalara devam ediyoruz. Bugün Burdur’umuza gelerek bizleri onurlandıran ve büyük gayretleri için Konya Milletvekilimiz Gülay Samancı’ya, Burdur Milletvekilimiz Yasin Uğur’a ve AK Parti Burdur İlçe Başkanlarımıza, toplantıyı organize eden il seçim işleri başkanımız Av.Mehmet Çavdar ve ekibine çok teşekkür ederiz.” dedi.