AK Parti Burdur İl Başkanlığı Ekim ayı daraltılmış il danışma meclisi toplantısı il başkanı Volkan Mengi başkanlığında il başkanlığı binasında Burdur Milletvekili Yasin Uğur, İl Kadın ve Gençlik kolları başkanları ve yönetimleri, Ana kademe İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik kolları ilçe başkanları, ilçe belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

“Derdimiz her zaman Millete Hizmettir”

İl Başkanı Volkan Mengi yapmış olduğu açılış konuşmasında; “Teşkilatlarımızı ve ilçelerimizi sürekli ziyaret ediyoruz, sorunları yerinde tespit ediyor, Genel Merkezimize ve ilgili bakanlarımıza Milletvekillerimiz ile iletmeye çalışıyoruz. Elbette pandeminin etkisi ile beraber dünyanın yaşadığı ekonomik krizden etkileniyoruz ama krizde üretim ekonomisini en iyi uygulayan ülkelerin en başındayız ve Cumhurbaşkanımızın hedeflediği düşük faiz politikası ile hayat pahalılığınında önüne geçileceğine inanıyorum. İlçe teşkilatlarımızdan ricam ev, ev  kapı, kapı halkımızla iç içe sorunlarını dinleyelim ve en önemlisi muhalefetin Akşam yalan sabah yalan bütün iftiralarının doğrularını sahada anlatalım, bizim derdimiz diğerleri gibi makam ve mevki değil, her zaman Millete hizmettir. Biz bu milletin dertlisiyiz, vatanın sevdalısıyız.” dedi.

Burdur Milletvekili Yasin Uğur ise konuşmasını teşkilatlarımızın talep ve isteklerini karşılıklı görüş alışverişi şeklinde gerçekleştirdi. Dilek ve temenniler kısmında teşkilat mensuplarına söz verildi. Toplantı karşılıklı iyi dilek temennileriyle son buldu.