ManşetSiyasetAK Parti Burdur Teşkilatı’nda ‘VEFA’ etkinliği

1 sene ago

2019 Mart yerel seçimlerine il genelinde iddialı bir şekilde hazırlanan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Burdur İl Teşkilatı, 7 Ocak 2019 Pazartesi günü anlamlı bir etkinlik organize ederek, 2001 yılında AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadarki 17 yıllık süreçte Burdur’da görev yapan Teşkilat yöneticilerini bir araya getirdi.

Önceki gün, 7 Ocak 2019 Pazartesi gü- nü Hüsnü Bayer Spor Salonunda gerçekleşen, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un da katıldığı, 31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde yarışa girecek Burdur’daki bütün belediye başkanı adaylarının (15 aday) tanıtıldığı etkinliğin hemen ardından AK Parti Burdur İl Teşkilatı’nca Öğretmenevi’nde vefa etkinliği düzenlendi.

‘Beraber yürüdük biz bu yollarda’ sloganı ve ana temasıyla düzenlenen ‘vefa yemeği’nde AK Parti’nin Burdur’daki eski il başkanları başta olmak üzere, parti kademelerinde görev yapan isimler 2019 yerel se- çimleri öncesinde buluştu.

Numan Kurtulmuş’un konuşmasından sonra AK Parti’nin çeşitli kademelerinde hizmet veren İl Başkanlarına, Merkez İlçe Başkanlarına, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarına plaket takdim edildi.

Filiz ERYILMAZ

Kodlama : SadeMedia Interactive