ManşetSiyasetAK Parti Burdur Milletvekili Adayı İbrahim Ekici: ‘İÇİNİZDEN GELEN BİR KARDEŞİNİZİM’

5 sene ago

AK Parti Burdur Milletvekili Adayı İbrahim Ekici, halkın içinden gelen biri olduğunu her fırsatta vurguluyor. AK Parti’nin Burdur Teşkilatı kurucu isimlerinden biri olan, kurucu il başkanı Bayram Özçelik’in 2002’de milletvekili adaylığı için görevi bırakmasının ardından il başkanlığına getirilen 2007 yılına kadar bu görevini sürdüren, 2009 yerel seçimlerinde ise İl Genel Meclisi üyesi olan, İl Genel Meclisi başkanlığı yapan, daha sonraki süreçte ikinci kez il başkanlığı görevini de yürüten Ekici, AK Parti’nin 25. dönem Burdur Milletvekili 2. sıra adayı oldu.

AK Parti’nin 2015 genel seçimleri öncesinde aday profilinde, 1. sıra adayı Reşat Petek hukukçu yönüyle, gerek ilimizde daha önceki siyasi altyapısı gerekse televizyonlardan tanınan medyatik bir yüz olmasıyla öne çıkarken, 3. sıra adayı Kamil Özcan sahada, özellikle de kırsal kesimde performansıyla göz dolduruyor. İlimizde Yetiştiriciler Birliği Başkanlığı yapan Kamil Özcan, hayvancılık söylemiyle dikkat çekerken, AK Parti’nin 2. sıra adayı İbrahim Ekici’de Teşkilatı yakından bilmenin, tanımanın avantajıyla seçim çalışmalarını sürdürüyor. Seçildiği takdirde AK Parti’nin Burdur’da Teşkilat ile, vatandaşlarla Ankara arasında bağı kuracak isimlerden biri olan Ekici, halktan kopuk bir siyaset yapmayacağının mesajını sıkça veriyor…

Ekici ziyaret ettiği, konuşma yaptığı yerlerde “biz tavandan değil, tabandan gelen insanlarız. İşçinin de, memurunda, emeklinin de ne yediğini ne içtiğini bilen insanlarız. Sizin sorunuzu bizim de sorunumuz. Bu anlamda Meclis’teki çalışmalarımızda büyük bir etken olacak. Sizler bize güvenirseniz, bizler sizlerin güvenini boşa çıkarmayacak ve Burdur’un daha da gelişmesi için mücadele vereceğiz. Yeni dönemde Burdur’u daha büyük yatırımlar, kalkınma hamlesi bekliyor, Burdur 2023 Türkiyesi’nde hak ettiği yeri alacak” ifadelerini kullanıyor.

 

Kodlama : SadeMedia Interactive