ManşetSiyasetAK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi: ‘GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ FARK OLUŞTURACAK’

1 sene ago

AK Parti Burdur İl Başkanlığı’nca, AK Parti il binasında geniş katılımlı, ilçe başkanları ile il, ilçe ve belde belediye başkanı adaylarının katılımıyla seçim bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur ve AK Adaylar seçim dönemi ile ilgili istişarelerde bulundu.

Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “Seçim sürecimiz gerçekten güzel gidiyor. AK Parti özellikle insana dokunuşu, evlerde olması, esnafla beraber olması, ülke siyasetinde farklı bir tarzla, AK Parti siyaset yapıyor ve birçok partiye de örnek olan bir tarzda yapıyor. Biz gönüllere dokunarak, insanlarla direk iletişim kurarak, bütün adaylarımız, milletvekillerimiz, teşkilatımız, belediye başkanlarımız tümü Cumhurbaşkanımızın bize gösterdiği ve öğrettiği çalışma metodu ile sahada gönüllere dokunarak büyük bir çalışma içindeyiz” dedi.

Yerel Seçimlerin AK Parti’nin zaferi ile taçlanacağını vurgulayan Başkan Mengi, “Biz tüm belediyelere adım adım geliyoruz. Burdur’un nasıl geliştirilebileceğini tekrar AK Partili belediyeciliği ile bütün vatandaşlarımıza göstereceğiz” açıklamasında bulundu.

Kodlama : SadeMedia Interactive