ManşetSiyasetAK PARTİ BURDUR HEYETİ’NDEN ANKARA’DA BAKANLARLA YATIRIM TURU

6 ay ago

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ile Yasin Uğur ve AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, gerçekleştirdikleri Ankara turlarında Bakan ziyaretleriyle, ilimizle ilgili sorunları aktarma ve çözme fırsatı yakalıyorlar… AK Parti Burdur heyeti geçtiğimiz hafta içerisinde Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi ziyaret etti.

“BURDUR’UMUZA YATIRIM YAPMAK İÇİN PROJELERİMİZİ BAKANLARIMIZLA GÖRÜŞÜYORUZ”

Burdur’a yapılacak olan projeleri ilgili Bakanlarla bizzat görüşme gerçekleştirdiklerini belirten Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur; “Burdur İlimize ve İlçelerimize yapılması planlanan projelerimizi ilgili Bakanlarımızla bizzat görüşme gerçekleştiriyoruz. Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar ve Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pekdemirli’yi ziyarette bulunduk. Milli Savunma Bakanımız ile Burdur Merkezdeki Bakanlığa tahsisli arazilerimizin şehrimize kazandırılması konusunda istişare yaptık. Milli Savunma Bakanlığımızdan arazi tahsisi yapılan Millet Bahçesinin alanının genişletilmesi için görüştürme gerçekleştirdik. Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pekdemirli’yi ziyaretimizde Devlet Su İşleri Genel Müdürümüz Mevlüt Aydın ve Su Yönetimi Genel Müdürümüz Bilal Dikmen’le görüşmeler gerçekleştirdik. Tarım ve Orman Bakanımızla Burdur’umuzda yapımı devam eden ve proje aşamasındaki yatırımları değerlendirdik. Tarım ve Hayvancılıkta marka şehrimizin daha ileriye taşımak için görüşme gerçekleştirdik.” açıklamasında bulundu.

“AK PARTİ HÜKÜMETİMİZİN BURDUR’DA YATIRIMLARI HIZLA DEVAM EDECEK”

AK Parti Hükümetinin Burdur’da yatırımlarının hızla devam edeceğini belirten Burdur İl Başkanı Volkan Mengi “Burdur Merkeze Millet Bahçesi kazandırılması için projenin başlangıcından itibaren yakından takip ediyorum. Projenin genişletilmesi için Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar’la görüşme gerçekleştirdik ve kendisi ile göl kenarındaki Milli Savunma Bakanlığına tahsisli bütün arazi üzerinde Millet Bahçesi olması İçin görüş alışverişinde bulunduk. Yine Milletvekillerimiz ve Başkanlarımızla birlikte Tarım ve Orman Bakanımız ziyaretinde Burdur İlimizde devam eden yatırımları değerlendirdik. Yine Bakanlığımızın Burdur’da yapmayı planladığı projelerle ilgili görüşme gerçekleştirdik. Burdur’umuzda Milletvekillerimizle birlikte devam eden ve yapılacak olan projeleri takip ederek, İlimize kazandırılması için çalışmalar gerçekleştireceğiz. Belediye Başkanlarımızın söz verdiği projeleri de takip ederek, gönül belediyeciliği için çalışmalar gerçekleştireceğiz. Burdur’umuz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pekdemirli ziyaretinde Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, İl Başkanı Volkan Mengi’ye;  İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Kemer Belediye Başkanı İsmail Özay, Köy- Koop Burdur Birliği Başkanı Osman Bütüner, Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyeleri Halil Candan ve Halil Çiçek Köy- Koop Yönetim Kurulu Üyeleri Mesut Yurtseven ve Hulisi Özbakan eşlik etti.

Kodlama : SadeMedia Interactive