ManşetSiyasetAK Parti Burdur heyetinden; ANKARA TURU

1 sene ago

AK Parti Burdur heyeti önceki gün Ankara’da TBMM’de AK Parti Meclis Grup Toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bazı Bakanlarla görüşme fırsatı yakaladı…

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur, Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, 15 Ocak 2019 Salı günü Ankara’da grup toplantısı öncesi ve sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve Bakanlar ile görüştüler. AK Parti Burdur heyeti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Ulaştırma-Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile görüştü.

Deniz Kurt Ankara temasları hakkında şu değerlendirmeyi yaptı: “Burdur için üretilen projeleri görüştük. Hayata geçireceğimiz projeler, Burdur’da yaşayan insanların mutlu olmasını sağlayacak. Şehrimizin daha fazla devlet desteğine, iktidar imkanlarına ihtiyacı var. Bizler hayallerin ötesinde projeler üretiyoruz ve hükümetimizin de desteğine ihtiyacımız var. Bu desteği de Bakanlarımızdan aldığımız için gönül belediyeciliğini uygulamak ve mutlu bir Burdur oluşturmak için Bakanlarımızın bu desteğinden Burdur adına mutluyum.

Milletvekillerimiz Bayram Özçelik, Yasin Uğur , İl Başkanımız Volkan Mengi ve Teşkilatımızla birlikte Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında gerçekleşen haftalık olağan grup toplantımıza katıldık. Grup toplantımız sonrasında başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Bakanlarımız ve parti yetkililerimizle Burdurumuz için hazırladığımız projelerimiz hakkında istişarelerde bulunduk. Projelerimize destek sözü veren Bakanlarımıza ve partimizin çok değerli yetkililerine Burdurumuzun güzel insanları adına teşekkür ederim.”

AK Parti olarak Burdur’da Deniz Kurt’la hizmet etmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten İl Başkanı Volkan Mengi de Ankara turu hakkında yaptığı değerlendirmede; “Salı günü Belediye Başkan Adayımız Deniz Kurt ile birlikte Ankara ziyaretinde bulunduk. Ziyaretlerimiz kapsamında Partimiz Grup Toplantısına Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile birlikte katılım sağladık. Grup Toplantımız sonrası Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Belediye Başkan Adayımız Deniz Kurt ve Milletvekillerimizle birlikte Burdur İlimizle ilgili bilgilendirmede bulunarak, İlimize davet ettik. Yine Burdur’umuzla ilgili hazırlamış olduğumuz projelerimizle ilgili Bakanlarımızla görüşmeler gerçekleştirdik.

Biz Gönül Belediyeciliği ile çıkmış olduğumuz bu yolda Deniz Kurt Başkanımla, Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Milletvekillerimle ve Teşkilatlarımızla birlikte kapı kapı ev ev dolaşarak çalışmalarımız sürdüreceğiz. Bizler Burdur’a Hizmet etmek için bu yola çıktık. Burdur’umuzun hak ettiği hizmetleri alması için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde gece gündüz çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

Kodlama : SadeMedia Interactive