ManşetSiyasetAK Parti Burdur Belediye Başkanı Adayı Deniz Kurt, saha çalışmalarını hızlandırdı

1 sene ago

Yeni yıla girilmesi, Mart 2019 yerel seçim takviminin resmen işlemeye başlamasıyla birlikte AK Parti Burdur Belediye Başkanı Adayı Deniz Kurt çalışmalarını hızlandırdı.

Sahada olmaya gayret gösteren, şehrimizdeki geniş kesimlere, bütün toplum katmanlarına ulaşmayı hedefleyen Deniz Kurt, bir yandan da ev ziyaretleri ile esnaf turlarını sürdürüyor.

AK Parti Burdur İl Teşkilatı ile Başkan Adayı Kurt, gençlere, üniversite gençliğine de ayrı, özel önem veriyor. Gençlerin buluş- ma, sohbet etme önerilerini geri çevirmeyen Kurt, Burdur’da gençliğin büyük bir potan- siyel olduğunu belirterek, ‘gençlerin taleplerine duyarlı bir yerel yönetim anlayışını Burdur’da hakim kılacaklarını’ vurguluyor.

Önceki gün öğrencilerin kahvaltı sofrasına konuk olan AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt öğrencileri dinledi. Üniversite öğrencileriyle ger- çekleştirdiği temasları değerlendiren AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, “öğrenci kardeşlerimizin kahvaltı sofralarına misafir olduk. Bizden beklentilerini dinledik. ‘Belediye konser bütçesinin bir kısmını öğrencilere ayırıp bizlere ucuz ula- şım imkanı sunsa keşke’ diye sitem ederken ne kadar da kendilerinden eminlerdi! Bu taleplerini gerçekleştirmek için notumuzu aldık. Samimiyetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederim” dedi.

Kurt, tiyatrocu gençlerle de bir araya geldi. Deniz Kurt sosyal medya paylaşımında; “MAKÜ Tiyatro Topluluğu öğrencilerimizle bir araya geldik. Taleplerini dinleyip, sorularını cevapladık. Göstermiş oldukları yakınlıktan dolayı teşekkür ederim” derken akşamları da mahalle turlarını, ev ziyaretlerini sürdürüyor.

Kodlama : SadeMedia Interactive