İlçeAk Parti Bucak Gençlik Kolları, Kongreye Hazırlanıyor!

5 sene ago

AK Parti 5. Olağan Kongre süreci kapsamında ilçe kongrelerini tamamlayan AK Parti Bucak İlçe Teşkilatı’nda sıra Gençlik Kolları seçimlerine geldi. AK Parti Bucak Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Yıldız başkanlığında düzenlenen toplantıda kongre süreci değerlendirildi.

 

Konuyla ilgili olarak kongre gündemi ile toplanan İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı Başkan Hüseyin Yıldız’ın başkanlığında bir araya geldi. Gerçekleşen toplantıda Gençlik Kolları üyeleri ile istişarede bulunan Başkan Yıldız,  4. Olağan Gençlik Kolları Kongresi’nin 18 Ocak 2015 tarihinde yapılacağını açıkladı.

 

BAŞKAN HÜSEYİN YILDIZ, BİLGİ VERDİ

 

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Ak parti Bucak İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Yıldız,  4. Olağan Gençlik kolları Kongreleri hakkında bilgi verdi. Başkan Yıldız, “Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığımız tarafından bizlere gönderilen talimat ile 4. Olağan Gençlik Kolları Kongre sürecimiz başlamış bulunmaktadır. Bu anlamda gerekleştireceğimiz 4. Olağan Kongreler öncesi geniş bir istişare süreci gerçekleştirip Aralık ayı içerisinde delege seçimlerimizi, Ocak ayı içerisinde İlçe kongrelerimizi ve Şubat ayı içerisinde ise genel merkezimiz tarafından belirlenecek bir tarihte İl Gençlik Kolları Başkanlığı Kongremizi tamamlayarak 2015 Genel Seçimlerinin hemen öncesinde yenilenme sürecimizi tamamlamış olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

 

ak parti gençlik 001

 

KONGRELERİMİZ BAYRAM GÜNLERİMİZDİR

 

AK Parti’de kongrelerin yenilenme, tazelenme süreci olduğunu birlik ve beraberlikten asla taviz vermeden hareket edildiğine dikkat çeken Başkan Yıldız, “Biz istişareye önem veren ve aldığı her kararda istişare kültürünü işleten bir partinin mensuplarıyız. Kongrelerimiz öncesi partimizi tüm kademeleri ile ve genel merkezimiz ile yapılacak olan istişareler sonucu ortak payda altında karar kılınan kardeşlerimiz ile birlikte kongre sürecimizi bir demokrasi şölenine dönüştürerek tamamlayacağımıza inanıyorum. AK Parti’de her bir kongre günü bizim için bayram günlerimizdir ve gerçekleştireceğimiz kongrelerimizin tüm parti üyesi genç kardeşlerimizin katılımları ile adeta bir şölen havasında gerçekleştirebilmek adına, ayrışmanın değil birleşmenin, kavganın değil sevginin hakim olacağı bir atmosferde yapabilmek adına bugün bu toplantı ile birlikte istişare ve çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz.” diye konuştu.

 

“KONGREMİZ  HAYIRLI OLSUN!”

 

Başkan Hüseyin Yıldız son olarak, “Bizler AK Gençlik olarak, bize güvenen bir partide hizmet üretmekten gurur duyuyoruz. Bizler AK Gençlik olarak, bize inanan, bize değer veren bir partide siyaset yapmaktan onur duyuyoruz. Bizler AK Gençlik olarak, yalnızca geleceğin değil bugünün de sahipleri ve siyasetçileri olarak görülen bir partide bulunmaktan mutluluk duyuyoruz . Kongre sürecimizin partimiz,ilçemiz, ilimiz, ülkemiz ve gençliğimiz adına hayırlı sonuçlar getirmesini diliyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Kodlama : SadeMedia Interactive