ManşetSiyasetAK Parti Başkan Adayı Deniz Kurt: “İlk günkü aşkla Burdur’a hizmet edeceğiz”

1 sene ago

2019 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’nin Burdur Belediye Başkanı Adayı Deniz Kurt seçim çalışmalarını, saha faaliyetlerini hızlandırdı. 24 Kasım 2018 tarihinde adaylığının açıklanmasıyla birlikte çalışmalarına başlayan Deniz Kurt, ilk günkü aşkla, Burdur’a hizmet etmek için çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Adaylığının açıklanmasıyla çalışmalarına başlayan  AK Parti Burdur Belediye Başkanı Adayı Deniz Kurt, Burdurlu hemşerileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. İlk günkü aşkla, Burdur’a hizmet etmek için çalışmalarına devam ettiklerini belirten AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt; “Aday açıklamasından sonra Burdur’umuzda İl Başkanımız Volkan Mengi, Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Teşkilatımız ve partimiz gönülleri ile birlikte Burdur’umuzda mahalle, mahalle, ev ev, çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

AK Parti’nin millete hizmet partisi, hizmeti misyon edindiğini olduğunu vurgulayan Deniz Kurt; “2004 yılında başlatılan AK Parti belediyeciliği inşallah 2019 yılı Nisan ayıyla tüm Türkiye’de devam edecek. Bu seçimlerin temelinde gönül belediyeciliği var. Hemşehrilerimizin hazırladığımız projelerle, yapmaya talip olduğumuz çalışmalarla gönlüne gireceğiz ve ne yapacaksak Burdurlu hemşerilerimizle birlikte yapacağız. HEMŞEHRİLERİMİZİN HİZMETKÂRLIĞINA TALİP olduğumuz bu yolda gece gündüz demeden HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ. Projelerimizle yeniden Burdur’u inşa etmek için çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

Kodlama : SadeMedia Interactive