Aile Bakanlığı'na bağlı SYDV'de görev yapacak olan memurlar sosyal yardım denetçisi olarak istihdam edilecek. Başvuru detaylarını haberlerimizde bulabilirsiniz.

Aile Bakanlığı SYDV Kamu Personeli Alımı

Aile Bakanlığı'na bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) personel ihtiyacını karşılamak üzere memur alımı yapıyor. Sosyal yardım/denetleme memuru olarak görev yapan memur olarak istihdam edilmek üzere son başvuru tarihi 24 Mayıs 2024'tür.

Kamu Personeli Alımında Gerekli Belgeler

SYDV'de memur olarak çalışmak isteyen adayların; mezuniyet durumunu veya diplomasını gösteren belgeleri, kimlik fotokopisini, KPSS P3 sınav sonuçlarını gösteren belgeleri, sabıka kaydını, askerlik yeterlilik belgesini ve sürücü belgesini ek olarak başvuruda bulundurmaları gerekmektedir. Ayrıca, tarihli ikamet belgesi ve çalışamayacak durumda olmadığınızı belirten sağlık raporunun da başvuru sırasında hazır olması gerekiyor.

SYDV memur alımı başvuru koşulları nelerdir?

Bir üniversitenin Sosyoloji, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmet, Psikoloji, Felsefe, Sigortacılık veya Sosyal Güvenlik bölümlerinden mezun olmanız, 2022 KPSS P3 puanınızın en az 60 olması ve 40 yaşının altında olmanız gerekmektedir.

Tekirdağ Kapaklı SYDV'de memur alımına nasıl başvurabilirim?

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzu içeriğinde belirtilen internet adresinden yapabilirler. Başvuru sahiplerinin gerekli başvuru belgelerini 24 Mayıs 2024 saat 17.00'ye kadar Vakfa teslim etmeleri gerekmektedir.

Tekirdağ Kapaklı SYDV İşe Alım Rehberi

Aile Bakanligi Kamu Personeli Alimi 582822

Aile Bakanligi Kamu Personeli Alimi 953491

Türkan Şoray Van'da Hayranlarıyla Buluşuyor Türkan Şoray Van'da Hayranlarıyla Buluşuyor

Aile Bakanligi Kamu Personeli Alimi 941605

Kaynak: HABER MERKEZİ