Yengeç Burcunun En Sevilen Ünlüleri! 12 Temmuz'da Doğan Ünlüler Yengeç Burcunun En Sevilen Ünlüleri! 12 Temmuz'da Doğan Ünlüler

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde 27 Haziran 2024 Perşembe günü geniş çaplı bir elektrik kesintisi yaşanacak. Aras Edaş'tan yapılan açıklamaya göre, kesinti, arıza onarımı, bakım ve yatırım tesislerinin devreye alınması için yapılacak çalışmalardan kaynaklanıyor. Kesinti, sabah 08:30'da başlayacak ve akşam 16:00'da sona erecek, toplamda 7 saat 30 dakika sürecek.

Kesintiden Etkilenecek Bölgeler:

Kesintiden etkilenecek bölgeler arasında MEHMET AKİF ERSOY, KUMLUGEÇİT, AŞAĞIKÜPKIRAN MAHALLESİ, ELİAÇIK, TEMİZEL, KRO, HIDIR, OTLUBAYIR, YAZILI, KALENDER, SARIDOĞAN, UÇARKAYA, DÖNERDERE, GOMIK, BALKAYNAK, HANOBA, AŞAĞISUBAŞI, YUKARISUBAŞI, KOVANCIK, AYRANLI, DARICA, MECİT, PINARCIK, HACIACEM, YAYIKLI, GOLAŞEVTİ, BALLIBOSTAN, KAZLI, MURATZİRO, YUKARIKÜPKIRAN, KAVAK, BALIKSU, BEŞİKTE, GÜNEYSU, YANLIZKONAK, ORTAYOKUŞ, ESENLİK, ÇAKIROBA, ÖZBAŞI, OĞLAKLI, UZUNVELİ, ESEN, BOZTOPRAK, DOĞUTEPE, BEZİRHANE, AŞAĞIAĞADEVE, DARBOĞAZ, ÜÇEVLER, GEÇİTALAN, TAŞLIÇAY ilçesine bağlı tüm köyler yer alıyor.

Kesintinin Sebebi:

Kesintinin sebebi, Ağrı İli merkez DM-4 KÖK BULUT BETON çıkış mevkiindeki tesis çalışmaları olarak belirtiliyor. Çalışmaların 28.06.2024 tarihinde 09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirileceği bildirildi.

Vatandaşların mağduriyet yaşamamaları adına gerekli önlemleri almaları ve planlarını bu doğrultuda yapmaları önemle tavsiye edilmektedir.

Kaynak: HABER MERKEZİ