Belediye bünyesinde tam zamanlı ve sürekli görev vereceği vasıfsız 10 işçi personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İş Başvuru süreci devam ediyor.

Belde Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 daimi süreli beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir. İş Başvuru Detaylarına haberimizden hemen ulaşabilirsiniz.

Belediye 10 Sürekli İşçi Personel Alımı Başvuru Zamanı

Belediye bünyesinde en az Okur yazar olmak kaydıyla 10 Beden işçisi alımı için müracaat etmek isteyen adaylar Müracaatlarını 31 Mayıs 2024 tarihi son başvuru günüde dahil olmak üzere başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Beden İşçisi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Belde Belediyesi daimi ve tam zamanlı istihdam edeceği 10 Beden işçisi alımı için Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Sabıka kaydı ve İkametgâh belgesi ile birlikte başvurularını yapabileceklerdir.

Belediye Beden İşçisi Başvuru Şartları Neler?

Belde Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere toplam 10 Beden İşçisi alımı başvuru Şartları; Türk Vatandaşı olmak. Medeni Haklarından Mahrum olmamak. Kamu Haklarından Mahrum Olmamak. En az Okur Yazar düzeyinde olmak. Gömü Belde Belediyesi sınırlarında ikamet ediyor olmak.

Afyon Emirdağ Gömü Belediyesi 10 İşçi Alımı Başvuru Adresi

Afyon ili Emirdağ İlçesi Gömü Belde Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 Beden işçisi alımı için başvurular Dörtyol Mah. Okul Caddesi No:5 Gömü Kasabası Emirdağ/Afyon adresine süresi içinde başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Taşeron İşçilere Kadro Müjdesi: Hükümetten Yeni Adım Taşeron İşçilere Kadro Müjdesi: Hükümetten Yeni Adım

Afyon Gömü Belediyesi 10 Beden İşçisi Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak: HABER MERKEZİ