Burdur AFAD İl Müdürü Sayın Yasin Tokgöz, Müsiad Burdur İl Başkanı ve işadamı Kerim Albayrak’ı Müsiad’taki makamında ziyaret etti. Bugün 17.03.2021 – Çarşamba) gerçekleşen bu ziyarette AFAD İl Müdürü Tokgöz, işadamı kimliğiyle Suriye / İdlib’te zor durumda kalan Müslüman ailelere yardım amaçlı 20 adet ev yaptıran, Sayın Kerim Albayrak’a bu yardımlarından dolayı teşekkür için hazırladıkları anı görsellerini takdim etti.

Kerim Albayrak, Suriye’nin İdlib kentinde Müslüman kardeşlerimize yardım amaçlı olarak yaptırdıkları 20 adet evin, ihtiyaç sahiplerine verildiğini bildirdi. Albayrak, yaptığı sohbet sırasında kendilerinin yardımı sağladığını fakat bu yardımın Burdur Valiliği ve Burdur AFAD İl Müdürlüğünün koordinasyonunda ihtiyacı olan ailelere ulaştırıldığını aktardı. Albayrak ayrıca; bu hay’r ve hasenata öncülük yapan ve yaptıkları yardımların yerlerine ulaşmasında çok büyük bir pay sahibi olan Burdur Valisi Ali Arslantaş’a ve AFAD Burdur İl Müdürü Sayın Yasin Tokgöz’e içten teşekkürlerini sunduğunu bildirdi.

Ziyarette ayrıca; Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Orhan Kemerkaya’da hazır bulunurken, bu samimi ziyaretten çok memnun olduğunu dile getiren Müsiad Burdur İl Başkanı Kerim Albayrak, her iki il müdürüne de teşekkür ederek, kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.