15 Temmuz Darbe Girişimi: Türkiye'nin Tarihi Dönüm Noktası Detaylı Anlatım! 15 Temmuz Darbe Girişimi: Türkiye'nin Tarihi Dönüm Noktası Detaylı Anlatım!

Medya devi Acun Ilıcalı, kariyer hamleleri ve başarıları dışında özel hayatıyla da sık sık gündemde yer alıyor. Şeyma Subaşı'nın ardından uzun süredir aşk yaşadığı Çağla Altunkaya ile gündemde olan Ilıcalı, kızlarına olan düşkünlüğüyle de dikkat çekiyor. Hepsi birbirinden güzel kızları Banu, Leyla, Yasemin ve Melisa, Ilıcalı'nın hayatının merkezinde yer alıyor.

Acun Ilıcalı, kızlarıyla hem ayrı ayrı hem de hep birlikte vakit geçirmeyi ihmal etmiyor. Geçtiğimiz saatlerde Zeynep Yılmaz'la evliliğinden olan ikinci kızı Yasemin'in doğum gününü kutladı. Kızıyla pozunu paylaşan Ilıcalı, tüm ailesini bir araya getirmeyi başardı.

Şu sıralar annesi Şeyma Subaşı ile tatilde olan Melisa dışında üç kızını da yanına alan Acun Ilıcalı'nın keyfi yüzünden okunuyordu. Kızı Yasemin için yazdığı mesaj ise takipçilerini bir kez daha duygulandırdı ve "baba gibi baba" dedirtti.

Acunn

Kaynak: Haber Merkezi