28 Haziran 2024 Cuma günü Uşak'ın Merkez ve Banaz ilçelerinde geniş çaplı elektrik kesintileri yaşanacak. OEDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle birçok mahalle ve köyde elektrik kesintisi uygulanacak.

Galatasaray-Fortuna Düsseldorf Hazırlık Maçı Bu Akşam! Maç Hangi Kanalda, Saat Kaçta? Galatasaray-Fortuna Düsseldorf Hazırlık Maçı Bu Akşam! Maç Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

Uşak Merkez ilçesinde Belkaya, Ciğerdede, Bağbaşı, Çallılar, Çakırlar, Araplar, Pırtılar, Çangaloğlu, Küplemezler, Körler, Hacı İmamlar, Zelihaoğlu Damlari, Gazahmet Deresi, Dağdemirler, Şekerli, Ersöğüt Bağ Evleri, Çırganlar Bağ Evi, Kesik, Dağyenice, Sorkun, Hacıbeyler, Abdallar, Alişanlar, Yaşamışlar ve Vezirler mahallelerinde 09:00-17:00 saatleri arasında 8 saat süreyle elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintinin nedeni bakım ve onarım çalışmaları olarak açıklandı.

Aynı gün Merkez ilçesinde Karakuyu, Bölmeköy, Kızılay Caddesi, Mehmet Akif Ersoy Bulvarı, Cumhuriyet Meydanı, İstiklal Caddesi ve Atatürk Bulvarı'nda 09:00-18:00 saatleri arasında 9 saat süreyle elektrik kesintisi uygulanacak.

Banaz ilçesinde ise Hatiplar, Haliyazı, Sarıyazı, Aşağı ve Yukarı mahallelerinde 09:00-17:00 saatleri arasında 8 saat süreyle elektrik kesintisi yaşanacak. Bu kesintinin nedeni de bakım ve onarım çalışmaları olarak belirtildi.

Vatandaşların, kesinti saatlerini göz önünde bulundurarak günlük planlarını yapmaları ve elektronik cihazlarını korumaları öneriliyor.

Kaynak: İsmail Atız