ManşetSiyaset26. dönem Burdur Milletvekilli Mehmet Göker mazbatasını aldı

5 sene ago

CHP Milletvekili Dr. Mehmet Göker, 6 Kasım 2015 Cuma günü Yeni Adliye Sarayı’nda mazbatasını alan ilk milletvekili oldu. Mazbatasını almaya eşi Mine İlkin Tekintürk Göker, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Başkanı Ali Özdemir, Merkez İlçe Başkanı Barış Ayten ve kalabalık bir partili grubuyla gelen Mehmet Göker, mazbatasını aldıktan sonra tebrikleri kabul etti.

‘HALKIN BANA VERDİĞİ YETKİYİ EN İYİ ŞEKİLDE KULLANACAĞIM’

Göker, mazbatasını aldıktan sonraki ilk mesajında; muhalefetin sadece demokrasilerde bulunduğuna dikkat çekti. ‘Halkın bana verdiği yetkiyi en iyi şekilde yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın.” diyen Mehmet Göker, “Ülkem ve Burdur için yararlı olan herşeyin arkasında, seçim alanlarında verilmiş vaatlerin de takipçisi olacağım.” vurgusu yaptı.

‘ÖRGÜTÜME VE AİLEMİN BAŞKANINA TEŞEKKÜR EDİYORUM’

Göker, kendisine destek veren Cumhuriyet Halk Partisi’nin tüm kademelerine, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e, İl Başkanı Ali Özdemir’e teşekkür ederek, ‘Ailemin başkanı’ dediği eşi Mine İlkin Tekintürk Göker’e de desteğinden dolayı minnettar olduğunu belirtti.

BAŞKAN ERCENGİZ’DEN İLK HEDİYE

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, ‘hayırlı işler yapacak insanlara ihtiyacımız var’ diyerek, Milletvekili Göker’e, üzerinde isminin yazılı olduğu bir kalem hediye etti.

Hacer ZEREN

 

Kodlama : SadeMedia Interactive