ÇevreGündemManşetSiyasetÜniversite-MAKÜCumhurbaşkanı Erdoğan’a Burdur dosyası

4 ay ago

AK Parti Burdur Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti Milletvekilleri ile başlattığı kahvaltılı toplantılar serisinde, Cumhurbaşkanı ile buluşan Özçelik, Burdur’u anlattı. Özçelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı 12 Mart’ta Burdur’da yapılacak olan İstiklâl Marşı’nın kabulü etkinliklerine ve MAKÜ Lavanta Tepesi Oteli’nin açılışına davet etti. İlimiz Milletvekili Özçelik’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’a aktardığı konu başlıklarından biri de; kuruma tehdidi altında olan Burdur Gölü oldu.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşen Genel Başkan Yardımcıları, Grup Başkan Vekilleri ve 60 Milletvekilinin katıldığı kahvaltılı toplantıya AK Parti Burdur Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik’de katılım sağladı. 

“BURDUR’A DAVET ETTİ, BURDUR GÖLÜ İLE İLGİLİ DETAYLI RAPOR SUNDU”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda Milletvekili Bayram Özçelik “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında Genel Başkan Yardımcılarımız, Grup Başkan Vekillerimiz ve 60 Milletvekilimizin katılımlarıyla 3.5 saat süren İlk Grupla kahvaltılı istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy Bilim ve Sanat Ödüllerinin Töreni ve Cumhurbaşkanımızın talimatları ile yapılan 95 Milyonluk Stadyum ve Lavanta Otel ile Spor Tesislerinin açılması için BURDURUMUZA DAVETİMİZİ İlettik.Ayrıca Burdur Gölü ile ilgili detaylı BURDUR GÖLÜ için yapılacaklar raporunu sundum.”şeklinde açıklamada bulundu. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında ilk grup Milletvekili toplantısı, önümüzdeki haftalarda kalan Milletvekilleriyle de toplantılar gerçekleştirilecek.

Kodlama : SadeMedia Interactive