ManşetSiyasetAK Parti Burdur Belediye Başkanı Adayı Deniz Kurt, gençlerle birlikte

1 sene ago

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, seçim çalışmalarında sık sık üniversite öğrencileriyle, gençlerle bir araya gelmeye özen gösteriyor, bu tür programlara ağırlık veriyor.

Mart 2019 yerel seçimlerinde Burdur Belediye Başkanlığı yarışı öncesinde saha çalışmalarında, propaganda faaliyetlerinde, bu seçim döneminde şehrimizdeki gençlere, özellikle de üniversite gençlerine yönelik çalışmalar öne çıkıyor.

Bu gelişmenin en büyük nedeni, Bur- dur’da her geçen gün artan öğrenci sa- yıları. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin (MAKÜ) büyümesiyle birlikte, açılan yeni bölümler, artan öğrenci sayılarıyla Bur- dur’un nüfus dağılımında, demografik yapısında, üniversite öğrencileri önemli bir kitle haline geldi. Değişen bu sosyolojik yapı, siyasetçilerin de ilgisini çekiyor. Gençlerin, teknoloji kullanma becerileri, sosyal medyadaki ağırlıkları da şehrimizde siyasetçilerin gençlere daha çok ulaşma arzusunu tetikliyor.

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt,  yine MAKÜ öğrencilerinin evine misafir oldu.Öğrencilerin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Kurt göreve geldiğinde, öğrenci odaklı yerel yönetimler anlayışıyla sorunların çözüleceğini dile getirdi. Öğrenciler ile buluşmalarını yaptığı açıklamada değerlendiren Kurt, “öğrenci kardeşlerimizle bir araya gelmeye onların bizlerden beklentilerini dinlemeye devam ediyoruz. Göstermiş oldukları yakınlık ve des- tekten dolayı tüm öğrenci kardeşlerime teşekkür ederim.” dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive