Yolda Karşılaştılar Alacak Verecek Kavgasına Tutuştular Yolda Karşılaştılar Alacak Verecek Kavgasına Tutuştular

Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Gümüşçay Mahallesi, bayram dönüşü yapılan silahlı saldırıyla sarsıldı. Emrah Görmez (baba) ve oğlu Muhammet Hüseyin Görmez (16), aralarında husumet bulunan M.K. ve İzzet D. tarafından pusuya düşürüldü. Baba ve oğlunun yanına yaklaşan M.K., tabancayla ateş açarak onları ağır yaraladı. Oğul Muhammet Hüseyin, babasını korumak için kendini siper etti ancak hastanede hayatını kaybetti. Baba Emrah Görmez'in durumu ciddiyetini koruyor.

Saldırının Detayları

Bayramlaşma ziyaretinden dönen baba ve oğul, M.K. ve İzzet D.'nin saldırısına uğradı. Saldırganlar olay yerinden kaçarken, polis ekipleri güvenlik kameraları ve görgü tanıklarının ifadeleri doğrultusunda şüphelilerin kimliklerini tespit etti. 16 yaşındaki Muhammet Hüseyin Görmez'in ölüm haberini alan İzzet D., ertesi gün polise teslim oldu ve tutuklandı. Cinayet zanlısı M.K.'nin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Devam Eden Soruşturma

Denizli Emniyet Müdürlüğü, firari zanlı M.K.'yi yakalamak için yoğun çalışmalarına devam ediyor. Olayın tüm yönleriyle aydınlatılması için detaylı soruşturma sürdürülüyor.

Kaynak: Haber Merkezi