AK Parti Seçim işlerinden sorumlu Genel Başkan yardımcı Ali İhsan Yavuz ve beraberindeki heyet il seçim işleri toplantıları için Burdur ziyaretinde bulundu. Heyetin ilk ziyareti AK Parti Burdur İl başkanlığına gerçekleşti ve kadın kolları, gençlik kolları, merkez ilçe teşkilatlarına da ziyaretler gerçekleşti. İl başkanlığında AK Parti il seçim komisyonu ile yapılan toplantının ardından il istişare toplantısı için Burdur öğretmenevi konferans salonuna geçildi.

“AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı, Burdur İl İstişare toplantısı gerçekleştirdi”

Burdur Öğretmenevi Konferans Salonunda basına kapalı düzenlenen toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Harun Tüfekçi, Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, Konya Milletvekili Gülay Samancı, Genel Merkez Kadın Kollları Seçim işleri Başkanı Havva Sibel Söylemez, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, il yönetimleri, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları ve parti seçim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantı İl Başkanı Volkan Mengi’nin açılış konuşmasıyla başladı.

İl Başkanı Volkan Mengi’nin konuşmaları sonrası SKM Başkanı Harun Tüfekçi, Seçim işleri başkan yardımcısı Gülay Samancı sunumlarda bulundular.

Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz; 2023 seçimleri için birçok konuyu toplantıya katılan haziruna aktardı ve karşılıklı diyalog halinde istişarelerde bulundu. Seçim işleri konusunda kısa ve uzun vade de yapılacaklar ilçe teşkilatlarına aktarıldı ve hedefler belirlendi. Toplantı, yapılan konuşmaların ardından müzakereler sonrası hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.