1954 'ten bugüne BURDUR'DA    e-posta : yenigungazete@ttmail.com

Yeni Bakan’a ilk ziyaret Burdur heyetinden

25 Kasım 2015, Çarşamba, 7:43 | Gündem, Manşet, Siyaset, Sürmanşet | 2.172 kere okundu | Bu haberi Facebook'ta Paylaş

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun önceki gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayını alarak açıkladığı 64. Hükümet’te kabine üyelerinden biri olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun Meclis’teki ilk ziyaretçileri Burdur heyeti oldu.

Geçtiğimiz Salı günü Ankara’da Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Reşat Petek’i tebrik için TBMM’de bulunan heyet, Bakanlar Kurulu’nun açıklanmasından sonra Bakan olan Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu’nu ilk tebrik eden, kutlayan heyet oldu.

Burdur ekibi, Seçim Hükümetinde görev yapan, bir Burdurlu Bakan Ayşen Gürcan’dan görevi devralacak olan bölgemizin vekillerinden Denizlili Ramazanoğlu’nu Bakanlığının açıklandığı ilk saatlerde Meclis’teki odasında ziyaret ederek Bakanlık sevincini paylaştı. Yeni Bakan’a Burdur’un meşhur ceviz ezmesi ikram edildi.

Yeni kabinede bölgemizden şu Bakanlar bulunuyor. ‘Fahri Hemşehrimiz’ Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu mevcut görevine devam ederken, komşu ilimizden Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu yine Dışişleri Bakanlığına getirildi. Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı oldu.

YORUM YAZ

  • Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
  • Henüz yorum yapılmamış.