1954 'ten bugüne BURDUR'DA    e-posta : yenigungazete@ttmail.com

Tefenni’de kaza: 3 kişi öldü

7 Ekim 2015, Çarşamba, 6:55 | Manşet, Sürmanşet | 985 kere okundu | Bu haberi Facebook'ta Paylaş

İlimiz Tefenni ilçesinde 7 Ekim 2015 Çarşamba günü meydana gelen trafik kazasında ölü sayısı üçe yükseldi. Ali Gencer ve Adile Aksoy’dan sonra Burdur Devlet Hastanesi’ne yaralı olarak getirilen Musa Sungur’da hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, Hasanpaşa köyünden Karamanlı ilçesine yolcu taşıyan İbrahim Gencer’in kullandığı 15 FA 878 plakalı minibüs, Tefenni Kavşağı’nda, Karamanlı’dan Fethiye’ye giden Erkan Mutlu idaresindeki köpek maması taşıyan 48 PU 990 plakalı kamyonla çarpıştı.

Kazada minibüste yolcu olarak bulunan Ali Gencer ile Adile Aksoy öldü. Kazada Minibüs sürücüsü İbrahim Gencer ile yolcular Musa Sungur, Abdurrahman Ertunç, Emine Arı Tuluğ, Durkadın Tosun, Mehmet Ali Tüzün, Gülsüm Özalp, Ramazan Şenoğlu, Ayşe Alp, Gülsüm Erol, Bayram Ali Erol, Mustafa Aksoy, Mustafa Özalp ve Fatma Sungur yaralandı.

Yaralılar ambulaslarla Tefenni Devlet Hastanesi ile Burdur Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burdur Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan Musa Sungur’da tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Yaralılardan İbrahim Gencer’inde hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

YORUM YAZ

  • Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
  • Henüz yorum yapılmamış.