1954 'ten bugüne BURDUR'DA    e-posta : yenigungazete@ttmail.com

Burdurlu genç girişimci Fatih Göker, Isparta’da ‘MÜ DÜRÜM’ü açtı

2 Ekim 2015, Cuma, 8:12 | Ekonomi, Manşet, Sürmanşet | 2.008 kere okundu | Bu haberi Facebook'ta Paylaş

Burdurlu genç girişimci Fatih Göker komşu ilimiz Isparta’da ‘MÜ DÜRÜM’ adında yeni bir işletme açtı.

Bilindiği gibi; özellikle son yıllarda üniversite öğrencilerinin yaptığı katkıyla Isparta ili hizmet sektörünün geliştiği iller arasında yer alıyor. Batı Akdeniz bölgesinin üç kenti Antalya, Isparta ve Burdur’da hizmet sektörü, en gözde sektörler arasında başı çekiyor. Antalya’da edindiği kebapçılık tecrübesi ve birikimini Isparta’da açtığı yeni işyerine taşıyan Fatih Göker, iddialı bir marka oluşturma peşinde…

Vali Hasan Kürklü, Burdur Valiliği Özel Kalem Müdürü Aygül Göker’in oğlu Fatih Göker’in Isparta’da açtığı dürüm salonunun açılışını 1 Ekim Perşembe günü gerçekleştirdi. Isparta şehir merkezinde geçtiğimiz Cuma günü açılan ve her kesime hitap etmeyi hedefleyen Mü Dürüm’ün açılışına Vali Hasan Kürklü, eşi Nesibe Kürklü, Vali Yardımcıları Bahir Altunkaya, Hayri Sandıkcı, Ali Nazım Balcıoğlu, İsmail Kaya, Valilik daire müdürleri, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Sırrı Özen, Valilik personeli ve vatandaşlar katıldı. Mü Dürüm’ün açılışını yapan ilimiz Valisi Hasan Kürklü, ‘hayırlı uğurlu olsun’ diyerek kurdeleyi kesti.

‘MARKALAŞMAK HEDEF ŞUBELEŞECEĞİZ’

Mü Dürüm işletmesinin ortağı olan Fatih Göker, marka olma yolunda ilerleyeceklerini ve şubeleşmeyi hedeflediklerini belirtti. Vali Hasan Kürklü, işletmeyi gezerek çalışanlara kolay gelsin dileğinde bulundu. Mü Dürüm’ün ürünlerinin tadına bakan Vali Kürklü, ürünlerin lezzetli olduğunu ve beğendiğini dile getirdi.

 

YORUM YAZ

  • Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
  • Henüz yorum yapılmamış.