1954 'ten bugüne BURDUR'DA    e-posta : yenigungazete@ttmail.com

Burdur DSYB Başkanı Kamil Özcan: “Basın sayesinde müthiş bir kamuoyu oluşturduk”

3 Ağustos 2017, Perşembe, 7:28 | Manşet, Sürmanşet | 374 kere okundu | Bu haberi Facebook'ta Paylaş

17 Ağustos 2017 tarihinde yapılacak olan genel kurulda Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği genel başkanlığı için yarışıcak olan Burdur Yetiştiriciler Birliği Başkanı Kamil Özcan’a, ilimizdeki destek çığ gibi büyüyor. Burdur kamuoyunun, il’deki bütün dinamikleri arkasına alan, ortak birlikteliğin oluşmasını sağlayan Özcan’a bir destek ziyareti de şehrimizdeki gazetecilerden geldi. Burdur Gazeteciler Cemiyeti yönetimi ve üyeler, dün toplu halde Özcan’ı makamında ziyaret ederek, desteklerini yinelediler.

Burdur DSYB Başkanı Kamil Özcan, Merkez Birliği seçimi öncesinde basın sayesinde müthiş bir kamuoyu oluşturduklarını vurguladı. Burdur’da basında çıkan haberlerin ardından şahsına yönelik desteğin artarak devam ettiğine dikkat çeken Özcan, şahsı adına sektör, parti farkı gözetmeksizin böyle bir kamuoyunun oluşmasının memnuniyet verici olduğunu vurguladı. “Bu çok müthiş ve mutluluk verici bir duygu” diyen Özcan, şehrimizdeki basın mensuplarına desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Gazeteciler Cemiyet Başkanı Kürşat Tuncel, yönetim kurulu üyeleri ve Burdur’da görev yapan basın mensupları 17 Ağustos 2017 tarihinde Ankara’da yapılacak olan Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği genel kurulu öncesinde genel başkanlığa adaylığını açıklayan Burdur DSYB Başkanı Kamil Özcan’ı makamında ziyaret ederek desteklerini gösterdiler.

Gazeteciler Cemiyet Başkanı Kürşat Tuncel “Biz sizin Burdur’daki başarılı çalışmalarınızı Türkiye’ye de taşıyacağınıza inanıyoruz” dedi.

Burdur DSYB Başkanı Kamil Özcan; “Sektörümüzle alakası olmayan hemşerilerimiz bile destek veriyor. Bu çok müthiş ve mutluluk verici bir duygu. Üniversitemizin hayvancılıkla ilgili ihtisas üniversitesi olması burada yapacağımız projelerin Türkiye’ye de duyulmasında bir ivme olacak diye düşünüyorum. Bizim de orada olmamız bu projelerin. Türkiye’ye yayılmasında çok büyük etkisi olacak.

583 delege var. Her bölgeden oy almam lazım. Sahaya indim. Birçok ili gezmekteyim. Gayet iyi gidiyoruz. Biz işaret edilen olmayalım, kendi özgür irademizle oy verilen insan olalım istiyoruz. Şu an beş aday görünüyor. Sona doğru bu değişir. Çekilmeler olur hatta tek liste bile kalabiliriz. Biz şu an bölge olarak gidiyoruz. Son ana kadar bu şekilde çalışalım ondan sonra kimseyi kırmadan küstürmeden bir liste yapmayı planlıyorum” diye konuştu.

 

YORUM YAZ

  • Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
  • Henüz yorum yapılmamış.