EkonomiManşetÜniversite-MAKÜAK PARTİ’DEN ÖRNEK FORUM Burdur konuşuldu

12 ay ago

AK Parti Genel Merkezi Ekonomi İşleri Başkanlığı’nın şehirlerin nabzını ölçmek, beklentileri öğrenmek amacıyla düzenlediği ‘Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Fo rumu (ŞEB)’ önceki gün Burdur’da gerçekleşti. Burdur’daki dinamikleri toplumun tüm kesimlerini biraraya getiren organizasyonda, Burdur ekonomisinin fotoğrafı çekildi.

BURDUR’UN GELECEK ÖNGÖRÜSÜ

Sivil toplum kuruluşları temsilcileri, iş alemi, esnaflar Burdur’a ilişkin beklentilerini gelecek öngörülerini forumda dile getirdiler. Beş ana tema üzerinden katılımcılara yöneltilen sorular ile verilen cevaplar, öneriler üzerinden Burdur ile ilgili beklentiler ortaya konuldu.

Moderatörlüğünü MAKÜ camiasından Ömer Tekşen’in yaptığı bu toplantıya AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Ali Boğa da katıldı.

Burdur’da, AK Parti Ekonomi İşleri Başkanlığı tarafından Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu (ŞEB) düzenlendi

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonunda geçtiğimiz Çarşamba günü gerçekleştirilen foruma; AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Oda temsilcileri, iş adamları, STK’lar, AK Parti ailesi katıldı.

Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonunda düzenlenen forumda; birinci oturumda parti teşkilatıyla, ikinci oturumda STK’lar ve ilimizdeki iş dünyası ile bir araya gelen AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Ali Boğa, 2019’da Türkiye’de önemli seçimlerin yapılacağını hatırlattı. Ali Boğa; “Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ve demokrasi tarihimizde önemli bir geçiş noktası olacak inşallah 2019. AK Parti Türkiye’yi 2002 seçimlerinden günümüze kadar yönetiyor.

Diğer partilerle AK Parti’nin farkı şu: AK Parti geliyor, hem kendine destek veren sizin gibi çok değerli insanlara, hem de oyuna talip olduğumuz, aldığımız ve alamadığımız diğer kesimlere dönüyor ve diyor ki; arkadaş 15 yıldır biz Türkiye’yi yönetiyoruz. Bu 15 yıl içinde size yaptığımız hizmetin hangisi hoşunuza gitti, hangisi hoşunuza gitmedi bunları dinlemek için buradayız” dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive