ManşetSiyasetAK Parti Burdur İl Başkanı FAKİ: “BURDUR’un HİZMET ÇITASINI HEP BİRLİKTE YÜKSELTECEĞİZ”

3 sene ago

AK Parti Burdur İl Başkanı Süleyman Faki, 24 Mart 2016 Perşembe günü düzenlediği basın toplantısında basın mensuplarıyla biraraya gelerek değerlendirmelerde bulundu.

44 gün önce 11 Şubat 2016 tarihinde görev geldiklerini, hem tanışma amaçlı ve hem de Burdur’un sorunları hakkında basın mensuplarıyla istişare yapmak üzere bu basın toplantısını gerçekleştirdiklerini belirten Faki, konuşmasında Burdur için birlik-bütünlük mesajlarını öne çıkaran bir söylemi yineledi.

AK Parti İl Yönetimi ile Burdur kamuoyu arasında köprü vazifesini yerine getiren basın mensuplarıyla bu tür sohbet toplantılarına devam edeceklerini, karşılıklı fikir alış-verişlerine bundan sonra da ağırlık vereceklerini dile getiren Faki, “Burdur‘un hizmet çıtasını hep birlikte yükselteceğiz” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Dr. Süleyman Faki Tanıtım ve Medya biriminden sorumlu Adnan Rıza Uysal ile birlikte basın mensuplarıyla Grand Özeren’de bir araya geldi. Basına ve sivil toplum kuruluşlarına önem verdiklerini açıklayan Ak Parti il başkanı Süleyman Faki “ 11 Şubat’ta göreve geldik ve o günden bugüne kadar görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz, ekibimizi ve yönetimimizi oluşturup çalışma arkadaşlarımızla gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. İlk sınavımızda Cumhurbaşkanımız ve partimizin kurucusu Tayyip Erdoğan’ ın Burdur’umuza gelmesi bizleri onurlandırdı. Ziyaretten dolayı bizlere önemli dönüşler oldu. Burdur’ daki tüm vatandaşlara sivil toplum kuruluş temsilcilerine aynı mesafede ve parti gözetmeksizin hizmet etmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Burdur kamuoyunu doğru bilgi lenmesive iyi iletişim için basına önemli görevler düştüğünü açıklayan İl Başkanı Faki, “siz değerli arkadaşlarımız toplumumuza köprü vazifesi yapıyorsunuz. Bizler sizlerin her zaman öneri ve eleştirilerinizi dikkate almak için 7-24 saat sizlere telefonumuz ve kapımız her zaman açık. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi için bizlere her zaman ulaşa- bilirsiniz” dedi.

‘Makamlar mevkiler gelip geçicidir.’ diyen Faki,   sivil toplum kuruluşlarının önerilerine dikkate alarak partimiz, tüm organları ve iki milletvekilimiz ile Burdur’muza en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. Geçen hafta şehir merkezi’nde 35 mahalle 51 köy muhtarları ile toplantı gerçekleştirdik. Köylerin ve mahallelerin sorunlarını dinledik. Vatandaşımızın ihtiyaçlarını Muhtarlıkların sıkıntılarını belirledik. Bizlere gönül vermiş vermemiş her kesime ayırım yapmadan hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu hizmetleri yaparken de siz basın temsilcilerimizin bizlere her zaman ulaşması ve toplumumuza doğru bilgi aktarması için bize her zaman ulaşabilirsiniz” açıklamasında bulundu.

Ali KAPAN

Kodlama : SadeMedia Interactive